| ggggggggggggggggggggggggggg a întrebat:

Buna TPU.
Azi am terminat o poveste sau carte care are 406 coli (scrise doar pe o parte cu scris 14 Times New Roman).
As vrea sa public aceasta scriere.
Dar imi poate spune si mie cineva( aproximativ) cam cate pagini de carte vor iesi? (tinand cont ca paginile de carte sunt mai mici si sunt scrise pe ambele parti)
Stiu ca difera de editura, insa as vrea asa... aproximativ.
Va rog.
FUNDA

1 răspuns:
| EllaTheStrange a răspuns:

304-305. Cam asa. Bine, depinde si de scrisul pe care il alegi tu si de pagina si de mai multe. Dar sa spunem ca este cu un sfert mai mica pagina. Cam atatea.