| Bianca99282 a întrebat:

Buna TPU! Azi cineva mi-a zis că am semi mono sprânceana,așa că atunci când am venit acasă,m-am luat cu crema in mijlocul sprâncenelor si arăta naspa, pare că am doua nuanțe la piele, SI nu știu ce să faccc, mâine am si școală.

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu mai poti faci nimic acum, doar sa astepti sa creasca, iar pe viitor rogi pe mama sa te penseze acolo, sau sa te duca la un centru cosmetic ca sa te corecteze o cosmeticiana.

| dullcat a răspuns:

Buna.Nu prea ai ce face. Daca te deranja atat de mult ar fi fost intelept sa mergi la salon.Curata bine zona sa nu fie crema ramasa si poti aplica ceai de musetel sau galbenele, care vor mai uniforma nuanta tenului.