| adw28 a întrebat:

Azi de dimineata m-am dat cu o crema pentru cosuri, si nu am stiut ca sunt alergica la crema aceea..si acum sunt rosie toata fata si ma ustura foarte tare..va rog spuneti-mi si mie cu ce sa ma dau ca sa-mi treaca cel mai bun raspuns primeste funita+vot! multumesc!

Răspuns Câştigător
| HappyKiddd a răspuns:

Pai. da-te cu o crema hidratanta pentru fata. Daca vezi ca nu iti trece pana maine ar trebui neaparat sa te duci la doctorul tau de familie! S-ar putea sa ai o alergia la vreun ingrendient din acea crema! Sper ca ti-am fost de ajutor!

| adw28 explică (pentru HappyKiddd):

Pai.m-am dat dar degeaba. daca nu o sa-mi treaca voi fi nevoita sa ma duc la doctor.dar nu stii vreun leac sau ceva?:*

| adw28 explică (pentru HappyKiddd):

Multumsc oricum!

| HappyKiddd a răspuns (pentru adw28):

Nu prea stiu leacuri, doar atat spala-te bine pe fata, da-te cu o crema hidratanta si daca nu iti trece pana maine poti consulta medicul de familie! Sper ca ti-am fost de folos!

4 răspunsuri:
| Melanié_Andrada_1997 a răspuns:

Nu ai ce sa faci, decat sa te speli pe fata si sa te dai cu o crema la care nu esti alergica, sau pentru a nu-ti sufoca tenul, nu te dai cu crema.In orice caz, asteapta sa se duca efectul, daca nu dispare, consulta un dermatolog. hiar daca iti trece, du-te la dermatolog si fa=ti analize, astfel poti sa vezi la ce esti alergia, si data viitoare cand iti cumperi o crema, vei vedea daca contine elementul care iti provoaca alergie si te poti feri de aceste creme!
Sper sa iti treaca!