| FUCKy0u a întrebat:

Ieri am fost in parc si cand am ajuns acasa am vazut ca m-am ars pe fata si pe maini.Si azi am fost in parc si m-am ars si mai tare laughing.Si ma ustura si nu stiu cu ce ar trebui sa-mi dau ca sa-mi treaca mai repede si sa nu mai fiu rosie.Va rooog dati-mi un raspuns rapid.Ieri mi-am dat cu crema si azi la fel, dar tot rosie sunt si nu-mi place de loc.Scuzati categoria, asta e mai vizitata(si credeti-ma ca am nevoie de un raspuns rapidlaughing)

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu iaurt, dar cred ca trebuia sa te dai cand ai venit din parc.
laughing

| FUCKy0u explică (pentru anonim_4396):

laughingPai acum am venit din parc.Ce fel de iaurt? Nutriday simplu e bun?laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru FUCKy0u):

Orice iaurt...laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

*simplu

9 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Arsurile cedează la comprese cu sprit, uleiul/iaurtul au rol de hidratare, NU LE MAI CONFUNDAȚI!
Pa, pa.

| mimiwewem a răspuns:

Dă-te cu o cremă de după bronz.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Cu ulei de masline sau iaurt merge.
Si da, Nutriday simplu e bun.
Te pup!

| marinush123 a răspuns:

Mergi la medic

| FUCKy0u explică (pentru marinush123):

Uite acuma.Sunt rosie de la soare, nu bolnava laughingTotusi apreciez raspunsu'