| ღMaryaღ a întrebat:

Azi mi-am facut cont pe twitter si vreau sa urmaresc mai multe persoane si desigur sa fiu si eu urmarita! numele meu: ♥ Maria Andreea ♥:*

4 răspunsuri:
| Sadic a răspuns:

Şi eu vreau un lagăr de concentrare pentru toţi cei care cer atenţie :3

| ღMaryaღ explică (pentru Sadic):

Si eu vreau s-o *** pe mama ta. hahaha. ma *** pe twitter-ul tau. nu te mai crede desteapta in **** mea. o fata a intrat pe contul meu si a pus intrebarea aia.wtf? stii ce... imi plac ochii tai cand te uiti la mine in timp ce-mi sugi ****. du-te la mama ta si plangi. oh, da.

| Sadic a răspuns (pentru ღMaryaღ):

şi de ce răspunzi ca o aurolacă?
nici nu cred aberaţiile tale
LAGĂR DE CONCENTRARE SCRIE PE TINE

| ღMaryaღ explică:

Va rog! puppy dog eyes