| Xab a întrebat:

Azi-noapte l-am visat pe fostul meu prieten. El venea din statia de la tramvai si mi-a zis cineva ca vine spre mine si m`am ascuns intr-o scara de bloc si a venit dupa mine si pe urma am fugit iar.si nu stiu ce patisem si a vrut sa ma ajute si nu l`am lasat.
Eu tin la el dar doar ca la un simplu prieten si nu as vrea sa ma impac cu el, dar totusi ce credeti ca inseamna acest vis?

1 răspuns:
| Charlote224 a răspuns:

Poate că nu ești sigură cu adevărat ce simți pentru el. Din câte am înțeles ați fost împreună. Poate tu spui nu, dar inima îți spune „Da" laughing Poate sună ciudat, dar se mai întâmplă să ții foarte mult la o persoană și când aceasta pățește ceva tu să visezi sau chiar să simți acest lucru prin anumite dureri sau așa. E ceva normal în organismul omenesc. Eu te sfătuiesc să te mai gândești cu privire la el... să nu faci o decizie pripită... că poate regreți după.
Poate ții la el mai mult decât crezi ^^ și de aceea îl visezi.
Sper că te-am putut ajuta xD