| alexa19 a întrebat:

Astazi am iesit pe afara cu niste prieteni. Spre seara iesise si fostul meu prieten la geam si cand a vazut ca sunt afara a iesit si el. A venit la mine la scara, ne-am jucat toti cu zapada, ne-am batut cu zapada etc.La un moment dat prietenii mei au plecat si am ramas decat eu cu el, si am intrat in bloc, a incercat sa ia in brate dar nu am vrut eusad. Eu am pus o prietena sa il intrebe daca vrea sa se mai impace cu mine si acum eu m-am facut ca nu stiu ce l-a intrebat fata aia si i-am zis ca am auzit si eu ca i-a spus fata aceea ceva si sa imi spuna ce i-a spus, si el mi-a spus "m-a intrebat daca vrea sa mai ma impac cu tine" si numai a mai spus nimic dupa astasad, s-a uitat putin la mine si atat nu a mai spus nimic. A mai stat putin si a plecat in casa.
De ce credeti ca nu a mai spus nimic dupa ce l-am pus sa imi spuna ce l-a intrebat prietena mea?straight face
Ce sa mai cred?sad

2 răspunsuri:
| deeyutzza94 a răspuns:

BunahappyEu chiar cred ca tine la tine.Adica daca crezi ca va potriviti ai putea sa te impaci cu el.Probabil ca si-a dat seama ca tu ai pus`o pe prietena ta sa il intrebare ca altfel nu imi explic. Sper ca te-am ajutathappy:*

| gabytzax a răspuns:

Cinestie ce i-a zis prietena ta de s-o fi suparat sau la deranjat ceva.Sau i-a zis ca tu ai pus-o sal intrebe.