| Mădiiiiie a întrebat:

Azi voi merge la pensat pentru prima oara. Pana acum m-am facut eu dar, vreau o forma. Problema e ca mama mea mi-a zis ca nu vrea o forma subtire, si nu prea stiu ce sa-i zic acelei femei, care poate stie mai bine daca imi sta cu ele subtiri. Dupa ce criterii se poate identifica forma? Daca am spus vreo prostie sa nu ma luati peste picior, habar n-am chestiile astea laughing! FUNDA

2 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

II spui ca nu le vrei subtiri laughing simplu, asa ii spun si eu ca nici mie nu-mi plac subtiri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa te inspiri de aici http://www.beautyrevealed.ro/afla-ce-forma-de-sprancene-ti-se-potriveste/
Cea care te va pensa de obicei stie cam ce ti s-ar potrivi, dar daca ai tu un tip anume in minte, iti face cum zici tu.
Eu te-as sfatui sa te pensezi dupa forma pe care o au acum, sa o defineasca mai bine doar - avand in vedere ca e prima data - si pe viitor vezi tu daca le vrei subtiri (mie sincer nu imi plac, dar asta e numai parerea mea)