| PinkySilvia a întrebat:

bine.pai acum 2 ani am fost cu un baiat.si dupa un an ne'am despartit, l'am vazut acum cateva zile si cred ca imi place iar de el, de fapt nu stiu daca a incetat sa-mi place de el vreodata, ma rog de ieri seara vorbim prin mesaje...si maine iesim pe afara impreuna, vreau sa fim din nou impreuna, ce credeti ca ar trebui sa fac la intalnire? cum ar trebui sal recuceresc?:* fundoi

1 răspuns:
| aℓℓ3XAnDry a răspuns:

Stii ca la noi femeile (fetele)in primul rand consta seductia trupului.frumusetea,punctualitatea,felul de-a vorbi.de-a gandi.
Ce te sfatuiesc este sa fii tu.Cat mai bogata in suflet,sa fii cat mai tupeista,sa vorbesti frumos,sa te comporti bine.
Pentru inceput te-as sfatui sa il intrebi ce-a mai facut in acest timp cat i-ai lipsit,daca ti-a simtit lipsa.Ok ai putea sa il saruti fara rusinare sa vada ca inca te mai atrage! ceea ce este cat mai important, sa fii doar langa el, sa nu il scapi deloc din ochii.Este foarte bine daca inca te atrage si te simti bine alaturi de el.Nu stiu ce varsta ai dar oricum nu conteaza!
Incearca sa il iei in brate si saruta-l cu pasiune,cu toata dragostea ta! sa se simta in al noulea cer,sopteste-i ca langa tine va avea parte de dragoste,de respect, de iubire, spune-i ca ce i poti oferi tu alta nu-i va putea da niciodata.arata-i ca inca tii la el fara rusinare! ce zici merge asa?