| deeadedea2 a întrebat:

Buna TPU :* ca multi dintre voi azi am dat evaluarea nationala la matematica a fost foarte usor cu toate ca minunatul meu creier a gresit la o banalitate de calcul si s'au dus 10 sutimi dar am o intrebare in evaluare se poate lua 9.95 cam asta ar fi nota daca am calcula cum trebuie rolling on the floor ma rog vreau doar sa stiu merci :*

Răspuns Câştigător
| đïεŋųŧşą a răspuns:

Da, se poate lua 9.95. Cunosc o persoana ce a obtinut nota aceasta anul trecut :*