| Alydb a întrebat:

Cand intru pe yahoo si vreau sa ma loghez scriu ID-ul,
parola iar dupa cateva secunde imi iese din el. (l-am sters si la instalat de doua ori tot nu merge )

2 răspunsuri:
| Pufffx a răspuns:

Daca tu reusesti sa te loghezi si pe urma iti iese din el inseamna ca iti stie cineva parola schimba parola si vezi daca ti se mai intampla asa. Eu una as aam patit si imi stia cineva parola. Bafta.

| Lennowen a răspuns:

Deci ori ti-a spart cineva contul, si nu poti intra pentru ca e acea pers online, sau daca scrie trublle shoot sau ceva de genul asta, inseamna ca ti-a fost schimbata parola, nu-ti face fata internetul, sau este o problema cu claculatorul tau.