| valentinalina a întrebat:

Buna TPU:*cand ma cert cu cineva si nu numai atunci nj si eu axpresii de astea mai mij cum ar fi ciocu mik si joc de glezne...cine imi spune si mie cteva? funda pentru cele mai multe:*

8 răspunsuri:
| adDe_9101 a răspuns:

Inchide ca te sun eu...am minute...

Nu'mi pasa---

| Rustin a răspuns:

La ce sa te mai certi?
****i 2 pedale dupa cap si lasa-l gramada
cele mai potrivite expresii ar fi:
plimba ursu
sau hai sictir
bafta si spor la certat:b

| alin a răspuns:

Tineti gura ca tio impatur, tacati fleanca(gura) aia odata, ciocu mic ca de nu tio mut.

| ladyinblack_5019 a răspuns:

Parca aud o musca bazaind, o auzi si tu? foarte interesant ce zici dar m-o cam luat somnu ascultandu-te, pe tine nu vorbind? vorbeste cu palma ca eu sunt cam ocupata

| MeGustaaa a răspuns:

Cum ti se misca picioarele? tu esti oarba nu vezi usa? nu am chef de alte prezente prefer sa fii departe

| bibi_1859 a răspuns:

" hai n-ai ce face!? ", cand cineva te stanjeneste : "ti-e ciuda?! vrei si tu!? ", cand cineva te deranjeaza sau se baga unde nu-i fierbe oala :"poate ai treaba si te retin!?"

| yushan a răspuns:

Iti dau una de mai cad 2 de langa tine, daca iti dau una plange mata acasa, hai da cu praf de ninja si dispari, pleaca ca ma plictisesti, mata stie ca esti prost cand imi mai aduc aminte iti mai spunwinking sper sa iti fii fost de ajutor

| bibi_1859 a răspuns:

in completarea celui de mai devreme: cand cineva se da prea istet :" esti destept de iese istetimea din tine nu stiu unde mai incape atata", " m-ai dat pe spate ", cand cineva se poarta copilareste : "vezi ca ai gresit cladirea gradinita era alaturui"