| Devil3ization a întrebat:

Buna TPU ! cand ma dau sa ma conectez in cs imi apare " could not connect to server " am reinstalat cs, si tot la fel . Ce sa fac ? dau FUNDA ! ! !

3 răspunsuri:
| ExpertoTpu a răspuns:

Inseamna ca ori ai tu probleme de retea, ori e inchis sv`ul momentan pentru reparatii, ori e inchis de tot.Sunt mai multe sv in situatia asta.happy Bafta!

| Devil3ization explică (pentru ExpertoTpu):

Probleme cu reteaua nu am. iar sv nu este inchis. am incercat ff multe sv si nu merge niciunul straight face

| ExpertoTpu a răspuns (pentru Devil3ization):

Atunci...este de la counter-strike, downloadeaza altul si vezi daca iti merg cele care nu iti merg pe actualul.