| xCherri a întrebat:

Buna TPU.
Cand sunt nervoasa mai sunt unele momente cand fac crize de nervistraight face (sa nu radeti-ca e naspa). Si dupa ce ma calmez simt ceva gol la inima (nici asta nu-i de rasstraight face).
Deci cum sa numai fiu atat de nervoasa. Mai calmabig grin
FUNDITAtongue Restu VoT

Răspuns Câştigător
| stefaniacristina77 a răspuns:

Hei Trixxie! Trebuie pur si simplu sa te controlezi. Si eu am mari probleme cu nervi si mai ales cu faptul ca pun aproape orice la suflet. Dar am invatat sa ma controlez. De fiecare data cand mi se intampla ceva care ma face nervoasa scriu totul pe o foaie si chestia asta ma relaxeaza. Stiu cami vars nervii pe o amarata de foaie dar ma relaxeaza. Te-as sfatuii sa incerci. Baftaa!