| Nimeni_6547 a întrebat:

Cand vreau sa`mi pun un nume la hi5 si vreau sa pun :X de ex. nu ma lasa zice : Ne pare rau nu poti avea semne de punctuatie in nume. Dar nu inteleg uni au mai multe chestii cu : sau; si nu le spune nimic. Ce sa fac sa`mi pun si eu?

2 răspunsuri:
| MaraSM a răspuns:

Nici eu nu am putut, dar mi-a spus cineva ca decat daca downloadezi niste caractere si le pui acolo merge. happy

| Bbbloxber a răspuns:

Exista caractere, care sunt permise!
Incearca-le pe acestea:

http://welcome.haipa.ro/2009/08/15/caractere-pentru-numele-hi5/