| R9kitty a întrebat:

Hey! HELP! Funda! As vrea sa stiu de ce nu ma lasa sa imi pun acest nume : :×÷•.•´¯`•)»ღ Đ€ยťรą ღ«(•´¯`•.•÷× la hi5.Nu e din cauza caracterelor pentru ca am pus si Deea? si tot nu ma lasa. Am mai avut cu semne si am putut pune Acum imi scrie:,, Ne pare rău, dar nu poţi avea semne de punctuaţie în prenume." daca pun la prenume, iar daca pun la nume:,, Ne pare rău, dar nu poţi avea semne de punctuaţie în nume." fundita celui care imi spune ce sa fac. Mersii:X

Răspuns Câştigător
| PisuCluj a răspuns:

Sterge parantezele punctele. doa puncte : si o sa mearga sterge semnele de punctuatie

2 răspunsuri:
| ɐɹıʌןǝ a răspuns:

Păi ai acei două puncte în nume, acestea sunt semne de punctuație, elimină acele două puncte și spune-mi dacă funcționează

| Cretaker a răspuns:

Hi5 nu mai are suportul pentru cocalari.

dar iti merge daca bagi noul add-on ''Cocname ver 2. 20''