| LikeARollingStone a întrebat:

Care aveti statusuri(multe) de orice gen lasati-mi aici raspunsul si id-ul pe privat...
Stiti nu?
Primul raspuns primeste funda restul vot!
Grabiti-vaaaaaaaaaaa!

1 răspuns:
| alina16 a răspuns:

Ciao :*
Sa vedem.
Eu Sunt Fericita Cand Vad Ca Alta Ma Imita*Ca Mi Se Face Publicitate Gratuita*Si Vorba La Lume*Chiar Daca E Rea*E Tot Buna*In Favoarea Mea*

Nu am nevoie de prieteni falsi, Detest sa tin langa mine numai oameni lasi!

Iubeste`o nu`mi pasaa, Pastreaz-o` de tot`, iar pe minee cand ma privestii` sa te lingii pe bot

Ori de cate ori vei fi pusa la incercare, nu uita : Capul sus si zambeste incontinuare

Azi sunt jos n-are nimic
Stiu ca maine ma ridic
Si oricat ar fi de greu
O sa ajung unde vreau eu

Sper ca ti-am fost d ajutor :*