| PufarinaXD a întrebat:

Care e cel mai vizualizat videoclip de pe youtube? :* happy

5 răspunsuri:
| Alrawan a răspuns:

Cel mai vizionat videoclip de pe youtube îi : Justin Bieber - Baby ( http://www.youtube.com/watch?v=kffacxfA7G4&ob=av2e )
P.S : Probabil are atâtea vizualizări pentru că, 98 % din cei care au văzut videoclip'ul au intrat doar ca să dea dislike. :)

| xInnaAlinaxD a răspuns:

Justin Bieber - Baby. cred

| AcelasiOm12 a răspuns:

De parca nu ai stii laughing) e rahatul ala de justin bieber-baby =).no hard feelings big grin

| popana a răspuns:

Din pacate au dreptate dar daca te uiti la mai multe videoclipuri poate gasesti catr are si mai mare sa imi spui si mie ca chiar as vrea sa stiu

| DAV1D01 a răspuns:

Daca nu aparea melodia lu justin bierber ar fi fost a lu Lady gaga-Bad Romance cel mai vizionat dar o aparut melodia aia de rahat.Ca a ajuns sa aiba dislike in continu