| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU. Care e diferenta intre brățările Pandora care au acele opritori nu stiu exact cum sa le zic si cele identice dar fara opritori?
Si nu vorbesc de ce fixe. Doar ca mi-am luat o bratara(bratara moments 590728 daca scrieți pe google sa vedeti) si ulterior am vazut la alte colege ca brățările lor au acele opritori, cu toate ca arata identic.

3 răspunsuri:
| Ralucagreen23 a răspuns:

Buna, cel mai bine este sa cumperi produse originale de la Pandora deoarece nu se compara cu facaturile de pe piata.
Încuietoarele bratarilor si bratara în sine, originala este mult mai sigura decat una contrafăcuta. Nu ai neaparat nevoie de opritoare sau altfel de gadget-uri.

| anonim_4396 explică (pentru Ralucagreen23):

Este luată de la Pandora

| Ralucagreen23 a răspuns (pentru anonim_4396):

Opritoarele acelea sunt semnatura firmei, cat si modalitatea de a opri oarecum plimbarea talismanelor pe bratara! Pe acele opritori de fel se pun clipsuri *talismane fixe* sau de siguranta, acelea ce au un lanț în plus și care ajuta în cazul desfacerii bratarii sa nu fie pierduta, acelea pur și simplu stau prinse si nu dau voie bratarii sa cada de pe mana!