| Divineeee a întrebat:

Care este statusul vostru preferat?

Răspuns Câştigător
| Sunnyツ a răspuns:

Buna! :* ''Don't worry, be HAPPY! '' Nu suferi cand soarta te apasa si nu plange de al tau destin.Caci dupa un chin viata-i mai frumoasa [love struck] cum dupa ploaie cerul e mai senin! [love struck] ''

8 răspunsuri:
| Dean1996 a răspuns:

So many people will tell you that you can't. All you gotta do is turn around and say, 'Watch me.'"

| cristianorudi7 a răspuns:

Prepare for hotness

| Dominicc a răspuns:

"Status: In a relationship with my left hand"

| Danyel a răspuns:

"Asculta si tu Radio Fantoma"... laughing Cam asta e in fiecare zi laughing

| toxik a răspuns:

Am drumul meu acum nu mai vreau sa aud de tine
Mi-a fost greu la inceput acum imi este foarte bine tongue

| CLau8GeRrY a răspuns:

Iuby,cand intry, da-ti 2 palme si iesi big grin

| Îngheţatăăă a răspuns:

Asta`s eu si n`ai ce`mi face.batting eyelashes. Nimeni nu ma poate schimba... Fiindka asta`i viata meawinking

| uca_1023 a răspuns:

I have never wanted someone so badly as I want you