| AnnaMaria00 a întrebat:

Buna TPU...care joaca wonderland online si stie cum poti face bani prin programe ...am auzit de unu Cheat Engine si am incercat dar nu merge. deci cum se mai pot face baniihappy
Ms anticipat!happy

4 răspunsuri:
| Marius47 a răspuns:

Te duci si tu la pui la copaci si vinzi seed si wood cu 20-30 gold si faci bani sau te duci faci din astea si le vinzi la negustor pls fundawinking

| snowking56 a răspuns:

Nu exista inca este foarte bine securizat jocul incearca sa faci bani chinuieste-te.

| Mihai546k a răspuns:

Te rog ma poti creste si pe mine? sau imi poati da un cont cu lv cel pytin 50 sau 40 te rog mult?

| CorynWLO a răspuns:

Cine are nevoie de ajutor contactati-ma la id : coryns_zefir