| anonim_4396 a întrebat:

Hei! azi mi-am downloadat cheat engine si l-am incercat pe barn buddy si pe hi5 si pe facebook dar nu merge la niciunu adica imi apar banii dar nu ma lasa sa cumpar nimic. stie cineva dc? (am dat pe frozen)

4 răspunsuri:
| mihneatomescu a răspuns:

Da! Mai citeste... Ce faci cu cheat engine nu poti folosi.Este doar asa de look.Il poti folosi si pentru metin2 sa iti apara draci de sabii de nivelu 60 cand u ai 1... Dar sabiile alea au forta uneia de 1.Deci e doar de look.

Fundita?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu la orice joc merge trebuie sa ai anumite setari

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bai nu-ti mere din cauza ca nu re lasa cu hack daca cumperi ceva toti atatia bani ai iti da bani inapoi

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si la metin apar doar de forma ca au atac mic ca sabia de lv 1