| Gaabi32 a întrebat:

Care sunt cele ma bune programe de modificat poze? fundita

9 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Photoshop-ul este cel mai bun. Dar trebuie sa stii sa-l folosesti.

| CristineDelaruss a răspuns:

Photoshop, photoscape, picasa.
Funda?:d

| Crisu a răspuns:

Eu stiu ca PhotoShop.Nu stiu daca e cel mai bun, insa e un program foarte bun.

| NobodyHeree a răspuns:

Cel mai bun e photoshop.

| Iubiticatahh a răspuns:

Eu folosesc doar Photoscape:X si sunt super super multzumita de el:X ti'l recomand si tie:X pup:*

| αŁз a răspuns:

Pai: piCnik [ http://www.picnik.com/ ]
Si PhotoScape:)
Eu aStea le folosesc:d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Photoshop e cel mai bun... poti incerca si photoinstrument, photoscape...mai stiu un site www.pizap.com

| florian123 a răspuns:

Buna madasamy. cele mai bune programe de modificat poze sunt photoshop si photoscape.:*