| Andra_Andra_1998 a întrebat:

Buna TPU
Care sunt cele mai bune absorbante Bella verzi galbene sau albastre?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Toate 3 au aceeasi grosime si caracteristici, acum depinde ce preferi tu!
Uite aici, ultimile 3 produse sunte cele pentru adolescente:
http://bella.ro/ro_RO/productsType/absorbante-igienice-subtiri

Cel albastru este pentru piele senzitiva, pentru ca nu are parfum pe el, ca sa nu irite, in caz de ai piele sensibila.
Cel verde este pentru cand esti relaxata, acasa, cand stai in pat sau nu faci mare lucru.
Iar cel galben, este pentru o fata energica, cand faci miscare, mergi la scoala, faci sport samd.