| alandala_1391 a întrebat:

Buna fetelor! Ati folosit gama de absorbante Bella For Teens? Cele create special pentru adolescente. Daca da, cum vi se par? Care dintre ele sunt mai bune( verzi, galbene, albastre)? Dar protejslipurile tot din acea gama cum sunt? As vrea sa imi iau si eu dar vreau mai intai parerea unor fete.Multumesc frumos.:*

2 răspunsuri:
| Bojthe a răspuns:

Salut alandala mie mi s-au parut foarte OK chiar sunt extrem de multumita le-am folosit cel albastre nu stiu de ce tocmai alea da rolling on the floor si protejslipurile mie personal mi-au placut
daca ai fi prietena mea ti le-as recomanda cu caldutabatting eyelashes
pa pawave G.B.U

| MeridaOcean a răspuns:

Da,sunt foarte bune, le-am incercat pe cele albastre, sunt foarte dragute:d(imi place faptul ca nu fosnesc si au suprafata de bumbac, spre deosebire de always de care nu-s multumita deloc tongue), Dupa parerea mea tooate sunt super, chiar si cele din afara gamei For Teens.Si protejslipurile sunt eficiente, sunt multumita.Numai bella folosesc :*