| alandala_1391 a întrebat:

Buna fetelor! Ati folosit gama de absorbante Bella For Teens? Cele create special pentru adolescente. Daca da, cum vi se par? Care dintre ele sunt mai bune( verzi, galbene, albastre)? Dar protejslipurile tot din acea gama cum sunt? As vrea sa imi iau si eu dar vreau mai intai parerea unor fete.Multumesc mult.:*

8 răspunsuri:
| ZuZzA4eVeR a răspuns:

Poi le-am folosit de curand si intamplator m-a aruncat un baiat in piscina bineinteles c am iesit nu f repede pentru c m-am luat cu prieteni si bineinteles ca tamponul s-a umflat de la apa si am stat cam jumate de ora in apa si nu mi-a curs nici o picatura, pe picior sau sa ma patez si nici nu aveam cu c sa ma schimb si am stat cu tamponu asa inca o ora. Mie mi se par mai bune, sunt mai grose ceea ce e bine pentru adolescentele care elimina mai mult(ma intelegi u). Folosetele!happy

| alexandra_6991 a răspuns:

Da am folsit si mi se par ca celelalte doar ca nu exista varianta duo de aceea ti se vor parea putin mai scump cam 5 lei pachetul, dar sunt ok si mie mi-au placut absorbantele (tampoanele interne nu le-am folosit) si daca incerci iti sugerez cele portocalii(galbene) ca au un miros ff dragut sau cele relaxante cu ceai verde (cele verzi) sau daca ai iritatii alea albastre ii fara parfum da ii extra soft si ii bune la pielea sensibila. Daca vrei poti folosii si geul de dus si restul produselor din gama. sper ca ti-am fost de folos :-)
pa

| Iuliana186 a răspuns:

Sunt foarte bune. In special cele galbele si albastre. Alea verzi nu prea mi-au placut.

| OliviaLowe a răspuns:

Eu folosesc numai always pentru ca sunt cele mai bune. Poate ca sunt cele mai scumpe dar sunt foarte bune.Nu pot sa-ti recomand bella 4 teens pentru ca nu am folosit dar iti garantez ca daca folosesti always nu ai cu ce sa gresesti.

| Nimphetamine a răspuns:

Buna sunt Ana, sunt din Bucuresti si am 12 ani:X...Am folosit noile absorbante BELLA FOR TEENS, dupa parerea mea absorb uimitor de bine.thumbs up.am mai folosit din gama BELLA FOR TEENS gelul cu extract de piersica, lipstikul si masca de fata, toate produsel bella pentru adolescenti sunt fff bune.FOLOSESTE-LE

| YoDeea14 a răspuns:

Sincera sa fiu eu am incercat si galbene si verzi si albastre dar cele mai bune au fost cele galbene!

| maria_3684 a răspuns:

Pai,am folosit si eu si cred ca sunt bune dar depinde de ce tip ai folosit.Cu picaturi multe sau putine? Eu am folosit cu picaturi multe, pe cele de culoarea galbena care au un miros placut.Iar protejslipurile nu ti le-as recomanda pentru ca retin putin sange si ai putea sa te patezi sad. Foloseste cu incredere absorbantele Bella pentru ca sunt cele mai bune pentru adolescente love struck!

| elisa_3663 a răspuns:

Buna fetelor. Bella for teens are acum si concurs pe facebook. Muuulte premii interesante. Check this out!
http://bella4teens.com/ro