| antonelayoo a întrebat:

Care sunt cele mai bune tigari si ma refer la gust? (De fete)
Si ce parere aveti de viceroy si wincester?

5 răspunsuri:
| Wehrmacht a răspuns:

Depinde de gusturile tale.Mie imi plac Marboro Rosu/Filter Plus, Kent Deluxe 100's, Dunhill-urile, Pall Mall negru.

| corbulalbrosu a răspuns:

Cele mai bune tigari sunt cele pe care nu le fumezi deoarece doar asa iti mentii plamanii si sanatatea intacta.Gandeste-te foarte bine inainte de a te apuca de acest viciu deoarece cu timpul se transforma intr-un drog. Sanatatea este cel mai de pret bun al tau.

| mont a răspuns:

Glamour as zice, vouque verde sau roz depinde care iti plac, un pic mai tari kent click lung sau scurt.

| g00dmorning a răspuns:

Nu esista tigari de fete sau de baieti. Nu te apuca de fumat. Nu e sanatos, te omori singura.