| paul0507 a întrebat:

Ce parere aveti despre aceste tigari?
-winchester 100's
-pall mall negru extra cut
-pall mall negru premium blend extra cut
-viceroy rosu 100's
-benson&hedges rosu 100's
-chesterfield negru 100's
-camel galben
si winston rosu plus?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Din pacate, toate sunt cancerigene, deci, nu este nici o diferenta intre ele.

| paul0507 explică (pentru Violleta2022):

Daca nu cunosti nu comenta aiurea mersi;*

| Violleta2022 a răspuns (pentru paul0507):

Am raspuns exact la intrebarea ta, dandu-mi cu parerea la tigarile mentionate de tine!
Toate sunt cancerigene, depinzand strict de cat de devreme incepi sa fumezi, cantitatea de tutun si cat de puternic este sistemul tau imunitar.
Cu cat esti mai mic de varsta, cu atat incep mai devreme transformarile celuleor in plamani.
De fapt, am vazut foarte clar ce poate face fumatul dintr-un om sanatos, punandu-l pe aparate de respirat si ulterior murind in chinuri.
Sper ca acum sa te trezesti la realitate si sa intelegi ca, NICI o tigara nu-i buna, sau sanatoasa!
Mai bine cheltuiesti banii aia pe alte lucruri care nu te omoara!

| CodrutElian1990 a răspuns:

Toate sunt o apa si-un pamant: distrugatoare de sanatate. Eu l-am lasat.