| Mandark a întrebat:

Buna TPU happy

Care sunt cele mai faine jocuri pentru Samsung Galaxy I5500?

Am intrat pe Android Market, dar nu gasesc decat aiureli happy

Fundaa!

Răspuns Câştigător
| ir1buterflay a răspuns:

Cele mai bune jocuri pentru un telefon sunt cele care iti plac cel mai mult. Nu conteaza care e cel mai bun. Un joc e cel mai bun daca are doua caracteristici importante:
1) Sa iti placa sa il joci si
2) Sa functioneze bine pe telefonul pe care-l ai.
Iata aici cateva linkuri cu jocuri special concepute pentru tipul tau de telefon. Aici ai descrierea lor care-ti va spune daca poti si iti place sa joci acel joc sau nu:
http://android.mob.org/p27-android-2.1/
http://mobile.brothersoft.com/phone/samsung/samsung_galaxy_i5500/games/
Astea sunt cele mai bune site-uri pe care le stiu si tine minte: nu exita cel mai bun joc. Eu descarc un joc doar daca imi place conform cu descrierea lui si daca il descarc si nu functioneaza, il caut pana functioneaza cu insistenta pentru ca, dupa ce am citit descrierea lui, mi-a placut mult si doresc neaparat sa il joc. Deci nu exista joc bun pentru mine. Multa bafta si sper ca raspunsul meu te-a ajutat. Numai bine!