| anonim_4396 a întrebat:

care sunteti la profilul stiinte ale naturi daca puteti sa imi spuneti ce materi se fac si de cate ori faci materia respectiva pe saptamana si daca este greu acet profil:d fundabig grin

2 răspunsuri:
| AG a răspuns:

Buna, vreau sa iti spun ca nu e greu la acest profil. Eu sunt in clasa a XI-a si e super ok. Uite aici orarul pe clasa a 9-a
Romana[4 ore]
Franceza[2]
Engleza[2]
Mate[4]
Fizica[3]
Chimie[3]
Biologie[2]
Istorie[1]
Geografie[1]
Logica[1]
Religie[1]
Informatica[1]
TIC[2]
Desen[1]
Sport[1]

| extrahelp a răspuns:

Depinde de fiecare liceu in parte la cat de greu este. Insa orarul este relativ acceptabil.