| CannbalCorpse a întrebat:

cat costa o pereche de pnataloni scurti cu steagul americii din new yorker dar tenesii cat costa?

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Depinde poti sa iti ii pantaloni scurti cu 10 lei sau cu 200 lei si nu cred ca are importanta modelul.

| Riri a răspuns:

Acum 2 zile am fost in new yorker si chiar am vrut sa cumpar acei pantaloni, dar mi se pareau cam scumpi.costa 100 de lei

| CannbalCorpse explică (pentru Riri):

:/ wow, sunt mai scumpi.da'..Sa ma uit cum imi sta cu ei si daca nu imi sta bine mai caut daca nu gasesc i-au de acolo.

| ItzyxD a răspuns:

Pai depinde din ce magazin ii cumperi, bluci costa cam 60-75 lei iar tenisi cam la felwinking

| ItzyxD a răspuns:

Blugi**