| doareusitusielsiea a întrebat:

Caut o bereta/caciula/sapca similara cu aceasta : http://imgs.inkfrog.com/pix/jinyll/Newsboy_Eight_Panel_W ool_Ivy4.jpg
Stiti vreun site din Romania care are spre vanzare un produs similar?
Mentionez ca sunt baiat.

2 răspunsuri:
| FacLaMisto a răspuns:

Bunicul meu are o colectie intreaga... Poate iti imprumuta cateva... si suna mai frumos Bascalaughing

| doareusitusielsiea explică:

laughing Banuiesc ca e un accesoriu dintr-o alta era, dar e foarte elegant si chiar vreau.Chiar nu stii vreun magazin in care sa se vanda?