| anonim_4396 a întrebat:

Caut si eu 2 fete sau 3 daca e cazul, cu care sa intemeiez o pagina pe facebook,sa fie active, sa stie cum sa faca publicitate atat noua cat si altor pagini, sa strangem impreuna like-uri, sa stie cum sa joace acele jocuri ( poate si din ce a vazut la alte pagini nu neaparat din experienta ).
Astept raspunsuri. :*

5 răspunsuri:
| Lydia28 a răspuns:

Buna InGeRr3b3lL!

| Damon01 a răspuns:

Buna :*

| Casamoarabaietili a răspuns:

Buna big grin As dori eu love struck Sunt activa toata ziua ..si pot aduce like's ..stiu multe siteuri de pe care sa iau poze big grin Daca vrei sa mai vorbim asta este messul meu : arii. iubii1 big grin Sper sa ma accepti big grin

| anonim_4396 explică (pentru Casamoarabaietili):

Ti-am dat add.

| Casamoarabaietili a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu mi-a aparut thinking