| DanaCristina a întrebat:

Caut un site de pe care pot downloada videoclipuri gratis. Site-ul care merge primeste funda. Astapt raspunsurile voastre. Mersi! happy

Răspuns Câştigător
| PinkPanther a răspuns:

Daca folosesti firefox, instaleaza-ti add-on-ul downloadhelper si cu ala poti sa downloadezi direct de pe youtube, mai exista si alte programele care downloadeaza de pe diferite siteuri dar asta e cel mao simplu si comod de folosit

4 răspunsuri:
| bianca_2073 a răspuns:

Pune la googlesau fireox addons-ul "download helper" (de pe site-ul https://addons.mozilla.org/ro/firefox/ ) si le iei de pe youtube.
Www.shadowville.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.video2mp3.net/
E cel mai bun;)

| AlecsManelistu a răspuns:

Pai...nupma pricep la situri din astea dar cauta pe google si veziwinking

| naty_4590 a răspuns:

Cauta pe google gasesti acolo detoate.si in loc de muzica asculta de mine si invata pentru testul de azi la istoriehappy