| awesomedavid a întrebat:

Salu TPU de ce la samsung s5560ica wifi-ul merge greu? si telefonul acesta are sistem android? si dati-mi si mie un site de unde pot downloada jocuri gratis pentru telefonul acesta cel mai bun primeste >fundabig grin

Răspuns Câştigător
| greatLOL a răspuns:

Merge greu datorita internetului slab de unde iei net...Si jocuri gasesti pe android market

| awesomedavid explică (pentru greatLOL):

Da telefonul are sistem de operare android?

3 răspunsuri:
| seen a răspuns:

Cu site te ajut search on google games langa (rezolutia ecranului si touch screen) poti sa cauti pe 9gallery mobyle.com sau ceva de genu se numea site u

| greatLOL a răspuns:

Da,trebuie sa aiba
.