| Katlynn1m a întrebat:

ce as putea darui prietenului meu de Anul Nou stiu ca mai este mult dar totusi vremea trece repede, tin sa spun ca apoi pe7ianuarie avem aniversarea de un anisor. Pentru cele mai originale raspunsuri fundita :*

2 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Fa rost de buget si apoi in functie de consistenta bugetului te poti orienta catre cadou.
Un lantisor cu doua inimioare/bratari la fel/un ceas/ ceva ce il va purta mereu si ii va aduce aminte de tine.
Un pandativ in forma de inimioara si sa ii atasezi o poza cu tine/cu voi in interiorul pandativului.
Important este gestul si intentia.
O zi bunahappy

| cristimihailov a răspuns:

Depinde cum vrei/ce vrei sa tina minte:

1. Daca vrei sa te tina minte pe tine

Doar daca se poate legal, un streaptease care sa de-a in altele de sa plece cracanat...

2. Daca vrei sa tina minte momentul

Poti sa il anunti ca esti gravida. Lasa-l sa fiarba cateva saptamani si apoi spune-i adevarul. O sa tina minte cu siguranta momentul.

3. Daca vrei sa vezi cat de buna este relatia voastra

Ofera-i libertatea. Daca o accepta, atunci ti-ai facut tie un cadou: nu te placea sau nu reprezentai chiar o prioritate pentru el.

Daca nu o accepta, si vine si te tot bate la cap ca te doreste, ti-ai facut si tie si lui un cadou: ati aflat cum stati. Si cum stii ca cele mai mari certuri se rezolva in pat... (repet, daca este legal)...

Lasa inimioare, pandative, ceasuri, poze, inele si alte alea... nu sunt pentru baieti.