| BibuBiii a întrebat:

Buna TPUhappy!
Ce cadou as putea cumpara,((nu conteaza bugetul))
celui mai bun prieten( nu iubit )?
Ziua lui este pe 20 decembrie si chiar nu stiu ce as putea sa'i cumparsad face 16 ani.
Ii place foarte mult desenul ( ma pricep destul de bine la desen dar as mai vrea sa'i cumpar ceva)
Va rogg
FUNDA:X

5 răspunsuri:
| oOSaritaOo a răspuns:

Poţi să-i iei un tricou şi să-l pictezi tu dacă te pricepi. big grin Sau... cumpără-i ceva ce are legătură cu desenul, dacă tot îi place. Sau ceva de crăciun, un ornament de pus în casă. tongue

| fotomatic a răspuns:

Fa-i un desen, scaneaza-l si personalizeaza o cana sau un puzzle. Uita-te pe aici: http://www.epersonalizari.ro/

| Kasia a răspuns:

Un ceas/un parfum

| andreyutzha a răspuns:

Ii poti lua un parfum, un ceas, un lantisor..mergi pe cadouri care le poate pastra mult timp.
sau ai putea sa-i faci un portret alb-negru cu voi 2 si-l pui intr-o rama + ceva semnificativ pe langahappy

| haisanu a răspuns:

Buna:* Si cel mai bun prieten al meu face 16 anilaughing Dar mai e.Ii poti lua un ceas,o carte (daca ii place sa citeasca),un parfum, o bluza sau o vesta, o perna in forma de inimioara, si fara discutii, sa ii faci un desen, daca tot esti talentata:*
Succes si La multi ani!:*