| KM3 a întrebat:

Ce este un forum,mai detaliat?

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Forumul este un loc in care poti sa afli raspunsuri la intrebarile care te framanta.
Forumul este un mod de ati promova munca.
Forumul este un schimb de experiente.
Forumul este un loc in care poti sa cunosti oamnei care au aceleasi pasiuni ca si tine.
Forumul este un loc in care ideile tale pot capata contur.
Forumul este o scoala gratuita in care poti fi profesor si elev in acelasi timp.
Forumul este o comunitate de oameni.
FORUMUL ESTE UN MOD DE VIATA PE INTERNET!

1 răspuns:
| DmanFlorin a răspuns:

Un forum este un site impartit in mai multe segmente. De exemplu: Are 3 segmente : TPU, YOUTUBE si FACEBOOk, apoi toate ascestea 3 pot sa aiba la randul lor mai multe subtitluri, cum sunt categoriile la TPU, unde oameni isi posteaza opinile, ideile sau nemultumirile