| Lil2828 a întrebat:

Buna TPU ^_^
Ce faceti?

As dori sa va intreb: unde trebuie sa merg sa imi scot niste poze cu vedete tip poster? Adica exact cum sunt posterele,nu foi de imprimanta :/
Si daca totusi nu se poate asa, ca postere,cum sa imi scot tot gen postere, format A3 sau tot asa mari? Sper ca ati inteles ceva si ce vreau eu laughing
Multumesc mult si promit funda puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Încarcă imaginile pe un stick, te duci la niște firme specializate (ex. AME design, Quickprint, OxiMedia din Bucuresti), care dețin plotter color. Le spui rezoluția dorită, și îi rogi, dacă au, să ți le pună pe hârtie lucioasă.
Încearcă și la magazine de publicitate, poate chiar la un xerox (dacă îți listează pe foaie lucioasă ar fi minunat). Și nu te costă nici (așa) mult...

4 răspunsuri:
| pikakatejulia8 a răspuns:

Din ce oras esti?

| Lil2828 explică (pentru pikakatejulia8):

Suceava happy

| pikakatejulia8 a răspuns (pentru Lil2828):

Eu sunt din baia mare si merg la diamant le face fix ca niste postere de diferite marimi a4 a3 a2 depinde a4 costa 20 de bani a3 1 leu a2 2:50 bani

| Lil2828 explică (pentru floresdemayo):

Multumesc multwinking