| ZamA a întrebat:

Buna TPU ce faceti?
eu ma uit pe acest site si ma intreb oare de ce aceste" copile" mici pun intrebari tampite de ex: am facut'o cu 2, m-am dezvirginat cu o banana/
Voua nu vi se par ca sunt cam stupide intrebarile?
sau.cand intati pe acest site vdeti aceste intrebari

8 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Deja m-am obisnuit cu fanteziile lor sexuale.Ar trebui sa le spuna parintii povestea cu barza pana la 18 aniwinking

GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

De vazut le vede toata lumea fara sa vrea.Stupide e un alint pentru tipul ala de intrebari dar astia sunt copii intr-o buna masura si nu prea e de facut nimic. E un site liber unde fiecare posteaza ce vrea la urma urmei. Ce se poate face eventual raporta intrebarea cu caracter irelevant.Bafta!

Elianna
| Elianna a răspuns:

Parerea mea este ca 75% din intrebarile tampite sunt puse cu buna stiinta de useri care au mai multe conturi si care-si bat joc de lume! Trebuiesc evitate sau raportate!

| Kenny a răspuns:

Nu sunt pe bune intrebarile alea, sunt la caterinca puse de niste persoane cu prea mult timp liber si prea multa imaginatie.

| lyrics a răspuns:

Sunt puse in bataie de joc.
se plictisesc.
sau nu sunt intregi la minte.
sincer, cand vad asemenea intrebari, imi piere cheful.
si ies de pe TPU.
o sa ajunga de rahat site'ul daca ADMINII nu vor lua nicio masura.

| Georgiana2905 a răspuns:

Ma bucur ca ai pus aceasta intrebare. De foarte multe ori am vrut sa raspund intr-un mod care sa dea peste nas dar ulterior m-am razgandit. Asta este. Cel imi bine ar fi sa evitam acele intrebari. Mie personal imi provoaca o stare de nervi de abia ma abtin sa nu comentez. Sunt intrebari de-a dreptul stupide. Nu le dati importanta sau oferiti raspunsuri care sa-i usture

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Copii fara minte...sau unii cu mai multe conturi care nu au ce face si isi bat joc.
Era odata una care zicea ca a facut s*x cu verisorul ei, ea avea 7 ani...era speriata ca ar putea ramane insarcinatalaughing
Deci copii fara minte.
Bye!

| alexandra_2663 a răspuns:

Unele intrebari sunt amuzante, dar pe de-o parte e o tampenie sa pui asa intrebarihee hee