| KidoSmart a întrebat:

ce faceti voi pentru a va ridica moralul?

Răspuns Câştigător
| Puf a răspuns:

Ma gandesc ca pot fi si altele mai rele si ca viata`i scurta si nu merita sa o irosesc fiind trista. Uneori, cand chiar simt ca sunt cu moralul la pamant si nu mai pot rezista, plang. Prin felul acesta ma racoresc iar apoi sunt pregatita sa o iau de la capat. Gaseste`ti prieteni care sa iti fie alaturi, deoarece cand ai pe cineva langa tine, poti trece peste multe lucruri mult mai usor

1 răspuns:
| Razvan a răspuns:

Scriu.Chestii care citite de altcineva nu au nicio logica dar pentru mine reprezinta un fel de eliberare.Si bineinteles, muzica care e singurul drog din viata meawinking