| TAzOVsKY a întrebat:

ce inseamna atunci cand cineva iti da un "subscribe" pe youtube la video tau? In fond, ce e "subscribe-ul" acesta? Dau funda celui ce ma lamureste big grin

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Subcribe = abonament la persoana respectiva. Daca dai click pe "Subscribe", vei fi anuntata pe pagina de start youtube ce videoclipuri uploadeaza acel usher, atunci cand te logezi. In general, vei stii ce face acel usher.
Bafta!

| elena_3930 a răspuns:

Pai subscribe inseamna a lasa un mesaj, a comenta despre un video [in cazul asta]. Daca cineva iti da un subscribe inseamna ca ti-a lasat un mesaj sau un comentariu despre video [sau nu numai, depinde de persoana.]. Lamurit? happy

| CristiVssMămăligă a răspuns:

Inseamna ca acea persoana s-a abonat la filmuletul tau, si o sa fie anuntat cand vei pune filmulete noi.winking

Subcribe = abonament happy