| anuska a întrebat:

Ce inseamna subscribe pe youtube ce rol are?

Răspuns Câştigător
| Dannyjj a răspuns:

Subscribe are rolul de a te anunta daca acel user pune un videoclip nou pe youtube iar tu cand vei accesa youtube, pe prima pagina iti arata acele noutati pe care le-a facut acel user, asta daca ai bifat la acoount->customize Homepage "Latest from Subscriptions"

5 răspunsuri:
| Laura a răspuns:

Engleza asta...
Subscription = abonament.

| thegreatgatsby a răspuns:

Esti primul care vede videourile noi ale celui caruia i-ai dat sub.

| Piticaaa a răspuns:

Daca apesi pe "Subscribe", vei putea fi anuntata pe pagina de start a youtube-ului ce videoclipuri uploadeaza acel user, atunci cand te logezi. In general, vei stii ce face acel user.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Subcribe = abonament la persoana respectiva asa cand lanseaza un video nou iti va aparea la contul tau

| Belicikca1121 a răspuns:

Adica sa ai multi abonati! Genul acela de videoclipuri in care zice : Multumesc pentru... de subscribe.
Funda?