| OnlyTheScript a întrebat:

Ce inseamna cand un tip se holbeaza la tine non-stop si cand te uiti la el isi ia privirea de la tine?

10 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Te place dar e posibil sa fie timid sau di orgoliu nu vrea ca tu sa stii ca el te place

| Aly07 a răspuns:

Ca ai privire laser, sti tu ca SuperMan sau poate aveai ceva intre dinti big grin. Acum serios vorbind, cred ca-ti dai seama si singura.

| MeConstantine a răspuns:

1. Ca te place si ca este timid.
2. Ca il obsedezi si ca nu vrea sa vezi asta.
Nu stiu care se aplica

| OnlyTheScript explică (pentru MeConstantine):

A 2 varianta ar merge mai bine..si prietenele imi spun ca respectivul e mort dupa mine

| MeConstantine a răspuns (pentru OnlyTheScript):

Auchhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Înseamnă că se plictiseşte.

| ÐỄỄẴ97 a răspuns:

Inseamna ca te place.Mie nu imi place cand cineva se uita la mine insistent si apoi cand ma intorc la acea persoana se uita din nou.

| AiEnma97 a răspuns:

Ori te place, ori se gandea la ceva de care ii este rusine fata de tine...

| flore45 a răspuns:

Buna draga mea...personal stiu genul de baieti zilele acestea ma confrunt cu aceeasi problema si mi-au zis cateva surse de incredere ca el e interesat de mine si ca ma cam place. In fine s-ar putea sa fie altceva in cazul tau. Mult succes draga mea si ai grija cu baietii.big grin

| Puficilika a răspuns:

Te iubeste si ii este frica sa recunoasca.