| siminaardelean2001 a întrebat:

Buna TPU ce inseamna: LIKE DAU BACK?

Răspuns Câştigător
| zeal a răspuns:

Sa dai like la o fotografie sau ce doresti iar acea persoana iti va da si ea tie

5 răspunsuri:
| Deliiiia a răspuns:

Inseamna ca cineva cerseste likeuri.

| Zuzazozo a răspuns:

Inseamna ca o persoana se milogeste pentru un like si ca-ti da si ea un like daca ii dai tu un like.

| Kamiichu a răspuns:

Când cineva cere like-uri la o poză/pagina ( şi tu îi dai laughing ) ea/el la rândul ei/lui îţi va da înapoi like big grin

| Anndy_6437 a răspuns:

Inseamna : "Ii dai LIKE - la fotografie (imi pace) si acea persona iti da BACK (inapoi).winking

| analias a răspuns:

Dai like la o poza si apoi iti da si ea/el inapoi un likewinking