| LavyLavinia13 a întrebat:

Buna,TPU. Ce mai faceti?! Ce intamplari amuzante vi sau intamplat la scoala,acasa,la liceu,in ore, etc? Dau FUNDA! Multumesc anticipat.happy

Răspuns Câştigător
| JetBlueJet a răspuns:

In timpul orei de engleza ne jucam "Hockey" cu un dop de sticla sau un mar laughing Si il aruncam profesoarei sub catedra laughing Iar apoi ne prefaceam ca scapam pixul pe jos si ne duceam sa luam marul laughing Hmmm...Eram intr-o zi acasa si ma strigase cineva la poarta si fiind in graba am deschis usa atat de repede incat mi-a venit in cap laughing Sau am vrut sa imi fac omleta si sa intorc oul in aer (ca pe clatita) si mi-a venit trept pe picior (a fost nasol ca purtam pantaloni scurti).Sau o data am vrut sa imi leg siretul si cand m-am ridicat am dat cu, capu' de masa si apoi m-am lasat mai jos si m-am dat la o parte si ghici ce laughing am dat din nou cu, capul in masa laughing Hmmm... (ma intorc la scoala big grin ) Ma jucam cu un coleg "Lapte gros" si cand venise randul lui sa sara a dat cu "bostanu' " in tabla si a spart-o laughing Ne jucam cu scaunul de la catedra si s-a pus o "pufoasa" si a rupt piciorul scaunului si il aranjam apoi noi frumusel laughing si vine profa si se aseaza pe scaun si cade laughing {apoi face ea : Vai ce am facut copii :O Si un coleg face : ''Doamna profesoara ati luat proportii in ultimul timp laughing }

| JetBlueJet a răspuns (pentru JetBlueJet):

Multumesc happy de funda

3 răspunsuri:
| LavyLavinia13 explică:

Cu placere...happy
Ai meritat-o. Am ras cu lacrimi!big grin

| JetBlueJet a răspuns (pentru LavyLavinia13):

Pana sa citesti s-au mai intamplat si altele big grin