| ofataoarecare123 a întrebat:

Imi spuneti ce intamplari amuzante vi S-a intamplat in scoala? Dau funda

3 răspunsuri:
| justanotheruser99 a răspuns:

Sunt prea multe. Nu stiu de unde sa încep laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am câteva, dar una pe care o voi tine minte toată viata și la care ma gândesc imediat după ce aud cuvântul scoala, este una din ziua examenului de capacitate. În ziua cu examenul la matematica ma trezisem târziu, m-am pregătit cu viteza luminii sa plec spre locul în care ma întâlneam cu prietena mea cea mai buna, am ajuns, am plecat spre scoala în întârziere și fiind speriata și îngândurata m-am împiedicat efectiv de aer, pur și simplu mergeam, prietena vorbea cu mine si dintr-odata ma vede pe jos. M-am ridicat ca și cum nimic nu s-a întâmplat, nici măcar ea nu a ras de ce am patit și ne-am dus la scoala, eu cu pantalonii rupți în genunchi și cu sângele curgând în jos pe care l-am observat abia după ce am ieșit din examen și durerea tot după examen am simțit-o și de ras tot după examen am ras. A fost nasol, dar a fost amuzant pentru noi abia după ce am scapat de stres.

| Softe a răspuns:

Mi-au fost trași pantalonii în fata clasei și purtam chiloți roșii cu buline