| AndreeaPop111 a întrebat:

Ce parere aveti de fetele pocaite, adica nu de acelea cu batic.Am o prietena care umbla doar in fuste si rochii dar nu se imbraca urat.Merg la biserica duminica,totul e normal,doar putin la imbracaminte si limbaj, mai decent.Cel putin asa am vazut eu.Voi ati avut tangente cu asa oameni?

2 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

In cazul acestor fete trebuie sa fii atent/a la ceea ce se "ascunde" sub imbracaminte (decente) dar mai ales si/sau sub batic. big grin

| AnotherDragHarry a răspuns:

Este o fata normala, ca toate celelalte zic eu. Atata timp cat nu injura si nu face lucruri pe care le-am face noi, da mai bine la imaginea ei!