| LoveForYou000 a întrebat:

Ce parere aveti de spre parcul cu apa din Bucuresti "Divertiland:?
Merita sa mergi acolo?
Sunt multe tobogane cu apa?
Eu am fost in Turcia la ADALAND iar acolo a fost super mega tare....se compara Divertilandul cu Adalundul?
Merita sa merg la Divertiland?

Răspuns Câştigător
| IuliaaD a răspuns:

Divertiland thinking merita sa mergi, e foarte frumos, distractiv, parerea mea e ca e printre cele mai dragute parcuri acvatice sa zic asa din Romania daca nu cel mai frumos laughing Am fost si eu la Adaland love struck parerea mea e ca nu se compara divertilandul cu adalandul. Nu prea ai cum sa compari Romania cu Turcia.Adalandul e prea genial.Are chiar tot ce ai putea vrea si in plus laughing Dar si divertilandul happy eu il recomand.Adica de ce sa nu mergi pana la urma?laughing Pe caldura asta e bine la orice piscina sa mergi :*