| ktlina a întrebat:

M-a invitat o prietena la divertiland de ziua ei. Trebuie sa-mi i-au costum de baie pentru tobogane si celelalte?
Funda! happy

Răspuns Câştigător
| maria999 a răspuns:

Da trebuie sa iti iei costum de baie pentru ca divertiland este ca un fel de aqua parc

3 răspunsuri:
| ktlina explică:

Iau*

| geoif a răspuns:

Divertiland oferă vizitatorilor 22 de tobogane spectaculoase, de la cele mai aventuroase la cele mai cuminţi. Parcul se mai mândeşte cu cel mai abrupt tobogan din ţară, al cărui unghi de înclinare de 60 de grade provoacă senzaţia de cădere în gol. În parc există trei plaje cu nisip şi o insulă, amplasată în centrul parcului pentru clienţii VIP. În zona VIP se găsesc şi foişoare în care vizitatorii se pot bucura de o experienţă cu adevărat de cinci stele.Deci da ai nevoie de costum de baie! Distractie placuta!:*